Suplování:   Pátek 29.6.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 29.6.2018 (12:47)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.B

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

H2A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

H3A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

NS2

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chocholouš Jaroslav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Capák Libor

4.hod

odpadá

Dej

NS1 (H3N1)+

 

zrušeno

Carva Ondřej

1.hod

navíc

TH

NS1

(P45)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

Tecr

NS2

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Tecr

NS1 (H3N1)+

 

zrušeno

Čekalová Jarmila

0.hod

odpadá

Jn

NS1 (N1JN)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

Jn

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

Jn

H3A

 

Ukončena výuka

 

3.hod

odpadá

CJL

H3A

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

CJL

H3A

 

Ukončena výuka

Doskočilová Renata

1.hod

navíc

TH

1.A

(P40)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ZPV

1.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MAT

1.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MAT

1.A

 

zrušeno

Běhounková Zuzana

3.hod

odpadá

PRV

NS2

 

Ukončena výuka

Florianová Iva

2.hod

odpadá

Ja

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

Ja

1.A (S2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ja

1.A (S1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ja

NS1 (N1JA)

 

zrušeno

Goldmanová Eva

4.hod

odpadá

CTOS

H2A (S1)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

CTOS

H2A

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

CTOS

H2A (S2)

 

Ukončena výuka

Mynařík Petr

0.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

1.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

7.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

Spálovská Olga

1.hod

odpadá

CJL

1.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PSP

NS1 (NS12)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PSP

1.A (S1)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CHP

NS2

 

Ukončena výuka

Valentová Iva

1.hod

odpadá

Uce

NS1 (H3N1)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

EKO

NS1 (H2N1)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

EKO

NS2

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

PSP

1.A (S2)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TH

 

(P40)

navíc

Doskočilová Renata

 
 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(SO)

 

2.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Dosk)

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Dosk)

 

4.hod

Ja

S2

 

odpadá

 

(Fli)

 

4.hod

PSP

S1

 

odpadá

 

(SO)

 

5.hod

Ja

S1

 

odpadá

 

(Fli)

 

5.hod

PSP

S2

 

odpadá

 

(Vali)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Dosk)

3.B

0.- 10. hod Ukončena výuka

H2A

0.- 9. hod Ukončena výuka

H3A

0.- 9. hod Ukončena výuka

NS1

0.hod

Jn

N1JN

 

odpadá

 

(ČJ)

 

1.hod

TH

 

(P45)

navíc

Carva Ondřej

 
 

1.hod

Uce

H3N1

 

odpadá

 

(Vali)

 

2.hod

PSP

NS12

 

odpadá

 

(SO)

 

3.hod

EKO

H2N1

 

odpadá

 

(Vali)

 

4.hod

Dej

H3N1

 

odpadá

 

(CL)

 

5.hod

Tecr

H3N1

 

odpadá

 

(Car)

 

6.hod

Ja

N1JA

 

odpadá

 

(Fli)

NS2

0.- 9. hod Ukončena výuka

 

Zpracováno v systému Bakaláři