Suplování:   Pondělí 25.6.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2018 (7:09)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.B

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

H2A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

H3A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chocholouš Jaroslav

-

..

..

..

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Čekalová Jarmila

3.hod

odpadá

Jn

H3A

 

Ukončena výuka

Doskočilová Renata

3.hod

přesun <<

ZPV

NS1

(P45)

z 27.6. 6.hod

 

3.hod

odpadá

MAT

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

Florianová Iva

1.hod

odpadá

Ja

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

Ja

H3A

 

Ukončena výuka

 

8.hod

odpadá

Ja

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

Goldmanová Eva

4.hod

odpadá

CTOS

H2A (S2)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

CTOS

H2A

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

CTOS

H2A (S1)

 

Ukončena výuka

Mynařík Petr

0.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

1.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

7.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

Spálovská Olga

6.hod

odpadá

PSP

H3A

 

Ukončena výuka

Valentová Iva

2.hod

navíc

Uce

NS1

(P45)

za odpadlou

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

0.- 10. hod Ukončena výuka

H2A

0.- 9. hod Ukončena výuka

H3A

0.- 9. hod Ukončena výuka

NS1

2.hod

Uce

 

(P45)

navíc

Valentová Iva

 
 

2.hod

PS

H2N1

 

odpadá

 

(Cho)

 

3.hod

ZPV

 

(P45)

přesun <<

Doskočilová Renata

z 27.6. (St) 6.hod

 

3.hod

PS

   

odpadá

 

(Cho)

 

 

Suplování:   Úterý 26.6.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2018 (7:09)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.B

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

H2A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

H3A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chocholouš Jaroslav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Čekalová Jarmila

1.hod

odpadá

Jn

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

3.hod

odpadá

CJL

H3A

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

Jn

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

Jn

H3A

 

Ukončena výuka

 

8.hod

odpadá

Dej

H2A

 

Ukončena výuka

Doskočilová Renata

3.hod

odpadá

MAT

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

MAT

H3A

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

PSP

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

PSP

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

Florianová Iva

1.hod

odpadá

Ja

H3A

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

Ja

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

Fridrichovská Marie

6.hod

odpadá

Jr

H3A

 

Ukončena výuka

Mynařík Petr

0.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

1.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

7.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

0.- 10. hod Ukončena výuka

H2A

0.- 9. hod Ukončena výuka

H3A

0.- 9. hod Ukončena výuka

 

 

Suplování:   Středa 27.6.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2018 (7:09)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.B

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

H2A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

H3A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chocholouš Jaroslav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Carva Ondřej

4.hod

odpadá

ZCR

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

7.hod

odpadá

TeV

H3A

 

Ukončena výuka

 

8.hod

odpadá

TeV

H3A

 

Ukončena výuka

Čekalová Jarmila

2.hod

odpadá

Jn

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

3.hod

odpadá

Jn

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

LiSe

H3A

 

Ukončena výuka

 

6.hod

přesun <<

CJL

NS1

(P45)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

CJL

NS1

 

na 6.hod

Doskočilová Renata

1.hod

odpadá

MAT

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

přesun >>

ZPV

NS1

 

na 25.6. 3.hod

Fridrichovská Marie

1.hod

odpadá

Jr

H3A

 

Ukončena výuka

Kopáček Jan

2.hod

odpadá

TOS

H3A

 

Ukončena výuka

 

3.hod

odpadá

TOS

H3A

 

Ukončena výuka

Mynařík Petr

0.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

1.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

7.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

Novák Tomáš

5.hod

odpadá

TPP

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

TPP

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

7.hod

odpadá

TPP

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

8.hod

odpadá

TPP

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

0.- 10. hod Ukončena výuka

H2A

0.- 9. hod Ukončena výuka

H3A

0.- 9. hod Ukončena výuka

NS1

6.hod

CJL

 

(P45)

přesun <<

Čekalová Jarmila

z 8.hod

 

6.hod

ZPV

   

přesun >>

 

na 25.6. (Po) 3.hod

 

8.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2018 (7:09)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

 

3.B

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

H2A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

H3A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Doskočilová Renata

-

..

-

..

..

..

..

-

-

-

 

Chocholouš Jaroslav

-

-

-

-

-

-

-

..

..

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Carva Ondřej

1.hod

odpadá

TeV

1.A (S1)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

TeV

1.A (S1)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

TeV

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

8.hod

odpadá

TeV

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

Čekalová Jarmila

1.hod

odpadá

CJL

H3A

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

CJL

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

3.hod

odpadá

CJL

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

Jn

H3A

 

Ukončena výuka

Dvořáková Jaroslava

5.hod

odpadá

TE

1.A (Cu)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

TE

1.A (Cu)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

OK

1.A (Cu)

 

Exkurze

Běhounková Zuzana

4.hod

odpadá

EKO

1.A

 

Exkurze

Florianová Iva

1.hod

navíc

MAM

NS1

(P45)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

Ja

1.A (S2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Ja

1.A (S2)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Ja

H3A

 

Ukončena výuka

 

4.hod

navíc

MAM

NS1

(P45)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Ja

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

8.hod

odpadá

MAM

NS1 (NS12)+

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

MAM

NS1 (NS12)+

 

zrušeno

Fridrichovská Marie

2.hod

odpadá

Jr

H3A

 

Ukončena výuka

Mynařík Petr

0.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

1.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

7.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

Spálovská Olga

6.hod

odpadá

PSP

H3A

 

Ukončena výuka

Vítek Luděk

5.hod

odpadá

TE

1.A (Pe)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

PaV

1.A (KČ)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

TE

1.A (Pe)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

TE

1.A (Pe)

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Exkurze

3.B

0.- 10. hod Ukončena výuka

H2A

0.- 9. hod Ukončena výuka

H3A

0.- 9. hod Ukončena výuka

NS1

1.hod

MAM

 

(P45)

navíc

Florianová Iva

 
 

1.hod

ZPV

H2N1

 

odpadá

 

(Dosk)

 

4.hod

MAM

 

(P45)

navíc

Florianová Iva

 
 

4.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Dosk)

 

6.hod

MAT

NS12

 

odpadá

 

(Dosk)

 

8.hod

MAM

NS12

 

odpadá

 

(Fli)

 

9.hod

MAM

NS12

 

odpadá

 

(Fli)

NS2

6.hod

MAT

NS12

 

odpadá

 

(Dosk)

 

8.hod

MAM

NS12

 

odpadá

 

(Fli)

 

9.hod

MAM

NS12

 

odpadá

 

(Fli)

 

 

Suplování:   Pátek 29.6.2018 (Sudý týden)

datum výpisu: 25.6.2018 (7:09)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.B

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

H2A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

H3A

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

UkV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chocholouš Jaroslav

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Capák Libor

4.hod

odpadá

Dej

NS1 (H3N1)+

 

zrušeno

Carva Ondřej

1.hod

navíc

TH

NS1

(P45)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

Tecr

NS2

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Tecr

NS1 (H3N1)+

 

zrušeno

Čekalová Jarmila

0.hod

odpadá

Jn

NS1 (N1JN)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

Jn

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

Jn

H3A

 

Ukončena výuka

 

3.hod

odpadá

CJL

H3A

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

CJL

H3A

 

Ukončena výuka

Doskočilová Renata

1.hod

navíc

TH

1.A

(P40)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

ZPV

1.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MAT

1.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

MAT

1.A

 

zrušeno

Florianová Iva

2.hod

odpadá

Ja

H2A (H1)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

Ja

1.A (S2)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ja

1.A (S1)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ja

NS1 (N1JA)

 

zrušeno

Goldmanová Eva

4.hod

odpadá

CTOS

H2A (S1)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

CTOS

H2A

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

CTOS

H2A (S2)

 

Ukončena výuka

Mynařík Petr

0.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

1.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

2.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

4.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

5.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

6.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

 

7.hod

odpadá

OV

3.B (KČ)

 

Ukončena výuka

Spálovská Olga

1.hod

odpadá

CJL

1.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PSP

NS1 (NS12)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PSP

1.A (S1)

 

zrušeno

Valentová Iva

1.hod

odpadá

Uce

NS1 (H3N1)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

EKO

NS1 (H2N1)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PSP

1.A (S2)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TH

 

(P40)

navíc

Doskočilová Renata

 
 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(SO)

 

2.hod

ZPV

   

odpadá

 

(Dosk)

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Dosk)

 

4.hod

Ja

S2

 

odpadá

 

(Fli)

 

4.hod

PSP

S1

 

odpadá

 

(SO)

 

5.hod

Ja

S1

 

odpadá

 

(Fli)

 

5.hod

PSP

S2

 

odpadá

 

(Vali)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Dosk)

3.B

0.- 10. hod Ukončena výuka

H2A

0.- 9. hod Ukončena výuka

H3A

0.- 9. hod Ukončena výuka

NS1

0.hod

Jn

N1JN

 

odpadá

 

(ČJ)

 

1.hod

TH

 

(P45)

navíc

Carva Ondřej

 
 

1.hod

Uce

H3N1

 

odpadá

 

(Vali)

 

2.hod

PSP

NS12

 

odpadá

 

(SO)

 

3.hod

EKO

H2N1

 

odpadá

 

(Vali)

 

4.hod

Dej

H3N1

 

odpadá

 

(CL)

 

5.hod

Tecr

H3N1

 

odpadá

 

(Car)

 

6.hod

Ja

N1JA

 

odpadá

 

(Fli)

NS2

1.hod

Tecr

   

odpadá

 

(Car)

 

2.hod

PSP

NS12

 

odpadá

 

(SO)

 

Zpracováno v systému Bakaláři